Biz Kimiz ?

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Acay Besicilik 2000 yılında Muhlis Acay tarafından Kars’ta hizmet vermeye başlamıştır.15 yıllık tecrübesiyle adını duyurmuştur.Ankara’nın Akyurt ilçesinde 2000 baş kapasiteli iki adet çiftliğimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda Kars ta bulunan OFİS ACAY A.Ş adı altında kars ofis yem olarak halkımıza hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz tarafından vakıflara besicilere her türlü canlı hayvan alım satımı yapılır temin edilir. Firmamız daima ülke menfaatlerini ön planda tutmayı kendisine ilke edinmiştir. Kendi öz Kaynakları ile kurulan firmamız her zaman en iyisini yapma adına hiçbir fedakarlıklan kaçınmamıştır.

Sektörde kazandığımız üstün deneyimle canlı hayvan temininde yüksek standartlara sahibiz çiftliklerimizden pasaport belgeli, saf ırk sertifikalı, damızlık belgeli hayvan satışı yapılmaktadır.

Alınan hayvanlar Kars ve çevresinden toplanmaktadır.

Hakkımızda

Kars Ticaret Borsasý Meclis Baþkaný Muhlis Acay, ithal etin Türkiye'ye girmesinin sakýncalý olduðunu söyleyerek, Kars'ta ve ülke genelinde hayvan sýkýntýsýnýn yaþanmadýðýný söyledi.

Şirket’in ana amacı tarım ve hayvancılık faaliyelerinde bulunmaktır.Hayvancılık sektöründe mümkün olan en gelişmiş teknolojik sistemleri işimize adapte ederek yüksek verimlilikte halkımıza ulaşmasını sağlamak,

Türkiye’nin ihtiyacı olan, genetik açıdan verimliliği yüksek büyükbaş hayvan ırkının yetişmesine ve ülke geneline yayılmasına katkı sağlamak,

Hayvancılık sektöründe faaliyet gösterecek ; eğitimli, bilgili, tecrübeli ve başarılı insan gücünün yetişmesine katkı sağlamak , büyük baş hayvan alım-satım hizmetiyle başta Kars ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmek vermekteyiz.